Selecteer een pagina

Heart Brand

[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”heart-brand”][vc_empty_space height=”10px”][vc_custom_heading text=”Omdat we samen de Nieuwe Wereld écht kunnen neerzetten.” font_container=”tag:h4|text_align:center|color:%2355bc83″ google_fonts=”font_family:Lato%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space height=”30px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][vc_empty_space height=”60px”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

In een tijd waarin duurzaam, sustainable en vooral bewust leven dé nieuwe pijlers zijn voor de maatschappij en samenleving, werd onze wens geboren om alles te verbinden met elkaar. De Mens met nieuwe Skillsontwikkeling. De mens met vernieuwende Merken. De Mens met het Duurzame Bedrijf.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”40px”][vc_column_text]

Doordat er lang geleefd is vanuit angst en er geen bereikbare opties aangeboden werden om dit leven te verwezenlijken, heeft De Bewustzijn School “Heart Brand” in het leven geroepen.

De Bewustzijn School zet zich in voor het totaal aanleveren van nieuwe skills-ontwikkeling die aansluiten op deze ‘Nieuwe Wereld’. We bieden ook een online platform zodat iedereen vanuit thuis ook geïnspireerd kan worden, om naar deze nieuwe tijdsgeest van 2018 te gaan leven en te beleven.

De tijdsgeest van Liefde, Geluk, Eenheid en Duurzaamheid.

Zodat we met zijn allen zorg dragen over het Grotere Geheel.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”22px”][vc_custom_heading text=”DE MISSIE” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%2355bc83″ google_fonts=”font_family:Lato%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space height=”15px”][vc_column_text]

Onze dagelijkse missie is om onze leden online en offline handvatten, skills ontwikkeling en inspiratie aan te reiken, waarmee zij bewust verantwoording nemen voor hun eigen leven en dat waar zij deel van uitmaken met de ander en de wereld. Verantwoording nemen voor Mentale Gezondheid en Geluk. Lichaamsbewustzijn vergroten en spirituele groei zijn de hoofdpijlers. Vanuit dat fundament kan je uitbouwen naar buiten, de wereld in.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px”][vc_custom_heading text=”Samenwerken met De Bewustzijn School kan op verschillende manieren:” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%23000000″ google_fonts=”font_family:Lato%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_empty_space height=”20px”][vc_single_image image=”6922″ img_size=”50×50″ alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_empty_space height=”17px”][vc_column_text]

Exposure op debewustzijnschool.nl + sociale kanalen

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”20px”][vc_column_text]Wij zijn de meesters in het creëren, schrijven, filmen van orignele content voor merken, producten en personen.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_empty_space height=”17px”][vc_single_image image=”6923″ img_size=”50×50″ alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_empty_space height=”17px”][vc_column_text]

Ruimte verhuur + optioneel bij te boeken workshop, talk of les

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

De Bewustzijn School is een prachtige inspirerende, licht overgoten en groene plek midden in het hartje van Amsterdam. Ideaal voor presentaties, vergaderen en workshops.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”17px”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_empty_space height=”17px”][vc_single_image image=”6932″ img_size=”50×50″ alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_empty_space height=”17px”][vc_column_text]

Koppeling + deelname aan events

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”17px”][vc_column_text]

Binnen De Bewustzijn School worden op jaarbasis rond de 50 events georganiseerd. Koppel jezelf en je bedrijf aan De Events en De School.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”17px”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_empty_space height=”17px”][vc_single_image image=”6933″ img_size=”50×50″ alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_empty_space height=”17px”][vc_column_text]

Ruimte Verhuur + het organiseren van event + PR & promotie

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”20px”][vc_column_text]

De Bewustzijn School haar kracht ligt in het organiseren, samenbrengen van promotie en PR en het optimaal lanceren van jouw event, boek- of productpresentatie. Zodat het allemaal perfect als een geheel naar buiten gebracht wordt, voor de exposure die jij verdient.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”17px”][vc_empty_space height=”17px”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=”52px”][vc_custom_heading text=”De mensen die hier al gebruik van maken” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%23000000″ google_fonts=”font_family:Lato%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space height=”22px”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”6378″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.michaelpilarczyk.com/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”6179″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://sannyzoektgeluk.nl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”6975″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://elsvansteijn.nl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”6977″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://www.sweetharmony.nl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”6210″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://mariekevanmeijeren.com/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”6976″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://ishift.nl/”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=”55px”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

Grote namen zoals: Jan Geurtz, Els van Steijn, Hannah Cuppen, Sanny Verhoeven, Tijn Touber, Michael Pilarczyck, Mo Gawdat (COO Google US) maken hier ook gebruik van, waar wacht jij met jouw brand nog op?

Meer informatie over mogelijke samenwerkingen? Mail naar: marieke@debewustzijnschool.nl

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Michael Pilarczyk heeft De Bewustzijn School beoordeeld — 5 sterren

Een heerlijk plek om te spreken, te luisteren en stil te zijn. Elke keer als ik de eer heb om in De Bewustzijn School te mogen spreken ontmoet ik mooie en lieve mensen. Marieke, bedankt voor deze prachtige levensschool.

– Michael Pilarczyk, o.a. auteur Master your Mindset

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Ik vond het heel geslaagd om met jou en je collega’s samen te werken en hoop dus van harte dat we vaker iets voor elkaar kunnen betekenen.

– Paul Brandt, Uitgeverij Brandt

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Erg leuk om weer een lezing te doen. Ik heb er nu al zin in. Ik bewaar dierbare herinneringen aan mijn eerste lezing bij De Bewustzijn School.

– Els van Steijn, auteur De Fontein

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”82px”][vc_custom_heading text=”Our Heart Brand Friends” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%23000000″ google_fonts=”font_family:Lato%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”6979″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.happinez.nl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”6978″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.bedrock.nl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”6980″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://holistik.nl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”6981″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://thegreenhappiness.com”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Keep me inspired

Schrijf je in voor wekelijkse
love letters & inspiratie van ons:

You have Successfully Subscribed!